Byrå
2021-03-10
885807
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BYRÅ, 3 lådor, 1900-talets andra hälft, fanérad i mahogny, beslag av mässing med fästen av plast, höjd ca 71, 86x44 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, avslag på ett plastfäste, nyckel saknas