Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
UPPLÄGGNINGSFAT, 3 st, nysilver, 1900-talets andra hälf, dekor med skaldjur, bl.a märkta Due Sorelle, Prata Wolf, diameter 32-53 cm
Beläggningar, slitage
885818
2021-03-07
Gör en kostnadsfri värdering här