Uppläggningsfat

Uppläggningsfat
Uppläggningsfat
Uppläggningsfat
Uppläggningsfat
Uppläggningsfat
Uppläggningsfat
Uppläggningsfat
Uppläggningsfat
Uppläggningsfat
Uppläggningsfat

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

UPPLÄGGNINGSFAT, 3 st, nysilver, 1900-talets andra hälf, dekor med skaldjur, bl.a märkta Due Sorelle, Prata Wolf, diameter 32-53 cm

Beläggningar, slitage

885818

2021-03-07