Buffé från 1930-talet i art deco
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BUFFÉ, 1930-tal, art deco, Tyskland, mahogny samt rotfanér, välvda skåpdörrar, indändigt med inredning, utdragbar skiva med marmor vid sarg, höjd ca 105, 200x70 cm
Bruksslitage, mindre fanérskador förekommer
885829
2021-03-10