Buffé från 1930-talet i art deco

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BUFFÉ, 1930-tal, art deco, Tyskland, mahogny samt rotfanér, välvda skåpdörrar, indändigt med inredning, utdragbar skiva med marmor vid sarg, höjd ca 105, 200x70 cm

Bruksslitage, mindre fanérskador förekommer

885829

2021-03-10