Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

STOLAR, 6 st, ca 1930-tal, art deco, Tyskland, stomme i massivt trä, brickmärkta undertill, bestående av 2 karmstolar samt 4 stolar, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, 1 av stolarna med trasig tvärslå vid ryggdel

885832

2021-03-10