Stolar
Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
STOLAR, 6 st, ca 1930-tal, art deco, Tyskland, stomme i massivt trä, brickmärkta undertill, bestående av 2 karmstolar samt 4 stolar, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, 1 av stolarna med trasig tvärslå vid ryggdel
885832
2021-03-10