Kubbstol

Kubbstol
Kubbstol
Kubbstol
Kubbstol
Kubbstol
Kubbstol
Kubbstol
Kubbstol
Kubbstol
Kubbstol

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KUBBSTOL, av trädstam, 1800-tal, möjligen Norge, skuren dekor, spår av grön bemålning, sitthöjd ca 36 cm

Åldersrelaterat slitage och skador, torrsprickor

885862

2021-03-05