Gucci armbandsur

Gucci armbandsur
Gucci armbandsur
Gucci armbandsur
Gucci armbandsur
Gucci armbandsur
Gucci armbandsur

Klubbat för:

80 EUR

Utropspris

200 EUR

GUCCI, armbandsur, 25 mm, förgylld, quartz, safirglas, modell 3000L, 1990-tal.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

885865

2021-03-10