Joan Miró etsning

Joan Miró etsning
Joan Miró etsning
Joan Miró etsning
Joan Miró etsning
Joan Miró etsning
Joan Miró etsning
Joan Miró etsning
Joan Miró etsning

Klubbat för:

31 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

JOAN MIRO (1893-1983): ""Feuilles Eparses", signerad Miro, 41/50, etsning med akvatint, ca 20,5x17 cm

885867

2021-03-05