Sixen Lundbohm

Sixen Lundbohm
Sixen Lundbohm
Sixen Lundbohm
Sixen Lundbohm

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982): Husfasader och torn, signerad och daterad -57 Lundbohm, pastell, 30x44 cm

885874

2021-03-05