Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRUNO MATHSSON/ PIET HEIN, ´´Superelips´´, soffbord, fanérat med masurbjörk, 4 kromade spännben, etikettsmärkt, höjd ca 54, 160x115 cm
Slitage, märken, kantskador
885891
2021-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här