Soffbord superelips Bruno Mathsson Piet Hein

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRUNO MATHSSON/ PIET HEIN, ´´Superelips´´, soffbord, fanérat med masurbjörk, 4 kromade spännben, etikettsmärkt, höjd ca 54, 160x115 cm

Slitage, märken, kantskador

885891

2021-03-09