Albin Amelin akvarell

Albin Amelin akvarell
Albin Amelin akvarell
Albin Amelin akvarell
Albin Amelin akvarell

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ALBIN AMELIN (1902-1975): Nakenstudie, signerad samt daterad Amelin -44, akvarell, bildmått ca 53x48 cm

885893

2021-03-06