Klubbat för:
4 600 SEK
1 200 SEK
VAS, FIGURIN, Stig Lindberg resp Lisa Larson, stengods, Gustavsberg, "Eva 2", signerad Stig L, höjd 20-21 cm
Vas med repor
885902
2021-03-07