Lisa Larson samt Stig Lindberg

Klubbat för:

4 600 SEK

1 200 SEK

VAS, FIGURIN, Stig Lindberg resp Lisa Larson, stengods, Gustavsberg, "Eva 2", signerad Stig L, höjd 20-21 cm

Vas med repor

885902

2021-03-07