Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORDSLAMPA, 1900-tal, i form av kvinna, stensockel, rosa glaskupa, höjd ca 57 cm

Smärre slitage, skada på foten, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

885906

2021-03-06