Thure Malmberg oljemålning

Thure Malmberg oljemålning
Thure Malmberg oljemålning
Thure Malmberg oljemålning
Thure Malmberg oljemålning
Thure Malmberg oljemålning
Thure Malmberg oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

1 500 SEK

THURE MALMBERG (1894-1968): "Kumlinge, Åland", signerad samt daterad 1951, olja på duk, ca 38x46 cm

885907

2021-03-06