Mary Gregory glas

Mary Gregory glas
Mary Gregory glas
Mary Gregory glas
Mary Gregory glas
Mary Gregory glas
Mary Gregory glas
Mary Gregory glas
Mary Gregory glas

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅLAR, VAS och FLAKONG, 5 delar, Böhmen, 1900-talets början, höjd ca 2,5-22 cm

Nagg förekommer

885922

2021-03-06