Matbord

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATBORD, 1970-tal, rund skiva på centrerad fot i våtlackerad komposit, diameter ca 109, höjd 72 cm

Bruksspår, repor, torrspricka i foten

885951

2021-03-06