Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
WILLY RIZZO, sideboard, Italien 1970-tal, svart glasfiber med kromade detaljer, invändigt med belysning, höjd 76, 177x47 cm
Lös listdel meföljer, bruksslitage, skadad kontakt
885953
2021-03-06
Gör en kostnadsfri värdering här