Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700/1800-tal, katten och guldfiskarna, olja på duk, ca 38x45 cm

Färgbortfall, skador och krakeleringar, dubblerad

885969

2021-03-06