Golvvaser 1 par Kina

Golvvaser 1 par Kina
Golvvaser 1 par Kina
Golvvaser 1 par Kina
Golvvaser 1 par Kina
Golvvaser 1 par Kina
Golvvaser 1 par Kina
Golvvaser 1 par Kina
Golvvaser 1 par Kina
Golvvaser 1 par Kina
Golvvaser 1 par Kina
Golvvaser 1 par Kina
Golvvaser 1 par Kina
Golvvaser 1 par Kina
Golvvaser 1 par Kina

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GOLVVASER, 1 par, porslin, Kina, 1800-talets slut, Kanton, balusterformade, med hänklar i form av parställada fohundar, reliefdekor av salamandrar, höjd 60 cm

Smärre nagg / ifyllt

885972

2021-03-06