Cafébord marmor på stålunderrede

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CAFÉBORD, 1900-talets senare del, marmor på stålunderrede, höjd 74, 75x85 cm, reglerbara fotavslutningar

Slitage, skador och avslag

885974

2021-03-06