Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ANDERS FOGELIN (1933-1982): 5 st färglitografier, signerade, daterade 1977 och numrerade 209/260 bildstorlek 55 x ´60 cm.
Smärre gulnade
885977
2021-03-06
Gör en kostnadsfri värdering här