Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ERIK JERKEN (1898-1947): Blomsterstilleben, signerad och daterad Jerken, färgkrita, bladmått 52x2/8 cm
885978
2021-03-06
Gör en kostnadsfri värdering här