Erik Jerken färgkrita

Erik Jerken färgkrita
Erik Jerken färgkrita
Erik Jerken färgkrita
Erik Jerken färgkrita

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK JERKEN (1898-1947): Blomsterstilleben, signerad och daterad Jerken, färgkrita, bladmått 52x2/8 cm

885978

2021-03-06