Dockskåpsmöbler tillbehör
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DOCKSKÅPSMÖBLER, DOCKTILLBEHÖR, 1800-taletsslut/1900-talets björjan, bestående av byrå och chiffinje samt bokskåp, (bokskåpet i metall), diverse tillbehör i olika skalor, metall och porslin
Byrån och chiffonjen med skador
885983
2021-03-06