Dockskåpsmöbler tillbehör

Dockskåpsmöbler tillbehör
Dockskåpsmöbler tillbehör
Dockskåpsmöbler tillbehör
Dockskåpsmöbler tillbehör
Dockskåpsmöbler tillbehör
Dockskåpsmöbler tillbehör
Dockskåpsmöbler tillbehör
Dockskåpsmöbler tillbehör
Dockskåpsmöbler tillbehör
Dockskåpsmöbler tillbehör
Dockskåpsmöbler tillbehör
Dockskåpsmöbler tillbehör
Dockskåpsmöbler tillbehör
Dockskåpsmöbler tillbehör
Dockskåpsmöbler tillbehör
Dockskåpsmöbler tillbehör
Dockskåpsmöbler tillbehör
Dockskåpsmöbler tillbehör

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DOCKSKÅPSMÖBLER, DOCKTILLBEHÖR, 1800-taletsslut/1900-talets björjan, bestående av byrå och chiffinje samt bokskåp, (bokskåpet i metall), diverse tillbehör i olika skalor, metall och porslin

Byrån och chiffonjen med skador

885983

2021-03-06