Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STAPPE, Pernilla (född 1967): Scenkonstnär, färglitografi, signerad Pernilla P. Stappe, numrerad 24/237 , 34,5 x 26 cm.
Inga synliga skador, ej examinerad ur ram.
885991
2021-03-12
Gör en kostnadsfri värdering här