Pernilla Stappe litografi

Pernilla Stappe litografi
Pernilla Stappe litografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STAPPE, Pernilla (född 1967): Scenkonstnär, färglitografi, signerad Pernilla P. Stappe, numrerad 24/237 , 34,5 x 26 cm.

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram.

885991

2021-03-12