Skänk 1900-tal

Skänk 1900-tal
Skänk 1900-tal
Skänk 1900-tal
Skänk 1900-tal
Skänk 1900-tal
Skänk 1900-tal
Skänk 1900-tal
Skänk 1900-tal

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKÄNK, 1900-tal, bonad björkfanér, två lådor och två hyllplan samt ett skåp, höjd ca 81 cm, 137x29 cm

Nyckel finnes och fungerar till lådor (ej skåp), smärre bruks och åldersrelaterat slitage

885998

2021-03-11