Lanternor
Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LANTERNOR, 2 st, 1900-tal, rödlackerade, elektrifierade, brickmärkta AGA system Dalen, Gasaccumulator Stockholm, höjd ca 54 cm
Ingår i temaauktionen Nautica/Technica
Ej funktionstestade, slitage, färgbortfall
886000
2021-04-11