Byrå 3-lådig 1800-tal

Byrå 3-lådig 1800-tal
Byrå 3-lådig 1800-tal
Byrå 3-lådig 1800-tal
Byrå 3-lådig 1800-tal
Byrå 3-lådig 1800-tal
Byrå 3-lådig 1800-tal
Byrå 3-lådig 1800-tal
Byrå 3-lådig 1800-tal
Byrå 3-lådig 1800-tal
Byrå 3-lådig 1800-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, 1800-tal, 3 lådor, fur, beslag i mässing, höjd ca 71, 111x50 cm

Skador, slitage, kompletterad

886003

2021-03-09