Caroline Af Ugglas färglitografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CAROLINE AF UGGLAS (Sverige, Född 1972): Kvinna i trädgård, färglitografi, signerad och numrerad 39 x 56,5 cm.

Gott skick, ej examinerad ur ram.

886015

2021-03-13