Ian Rusth färglitografi

Ian Rusth färglitografi
Ian Rusth färglitografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IAN RUSTH (Sverige, Född 1950): "Hemkomst", färglitografi, signerad och numrerad 98/120, bildstorlek ca 42,5 x 35,5 cm.

Fint skick, ej examinerad ur ram.

886018

2021-03-13