Smycken silver
2021-03-17
886019
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RINGAR, 7 st., bl a med stenar, ARMBAND, 6 st., HALSKEDJOR, 6 st., HÄNGEN, 4 st., silver/sterlingsilver
Slitage, skador