Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RINGAR, 7 st., bl a med stenar, ARMBAND, 6 st., HALSKEDJOR, 6 st., HÄNGEN, 4 st., silver/sterlingsilver
Slitage, skador
886019
2021-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här