Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATILDA LEHVONEN (född 1970): Kvinnor i samspråk, färglitografi, signerad och numrerad 3/90, bildstorlek 49,5 x 40 cm.
Fint skick, ej examinerad ur ram.
886021
2021-03-13
Gör en kostnadsfri värdering här