Matilda Lehvonen litografi

 Matilda Lehvonen litografi
 Matilda Lehvonen litografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATILDA LEHVONEN (född 1970): Kvinnor i samspråk, färglitografi, signerad och numrerad 3/90, bildstorlek 49,5 x 40 cm.

Fint skick, ej examinerad ur ram.

886021

2021-03-13