Bengt-Göran Karlsson litografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT-GÖRAN KARLSSON (född 1954): Restaurangscen, färglitografi, signerad och numrerad 45/56, bladstorlek 37 x 56 cm.

Gott skick, ej examinerad ur ram.

886022

2021-03-13