Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 500 SEK
FIOL, 1800-talets andra hälft, invändigt ettikettmärkt "Reparerad af Freskberg, Sundsvall 1908", längd ca 60 cm, medföljer stråke
Åldersrelaterat slitage, torrsprickor
886025
2021-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här