Fiol

Fiol
Fiol
Fiol
Fiol
Fiol
Fiol
Fiol
Fiol
Fiol
Fiol
Fiol
Fiol
Fiol
Fiol
Fiol
Fiol

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

FIOL, 1800-talets andra hälft, invändigt ettikettmärkt "Reparerad af Freskberg, Sundsvall 1908", längd ca 60 cm, medföljer stråke

Åldersrelaterat slitage, torrsprickor

886025

2021-03-08