Skrivbord England 1900-tal
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBORD, England, 1900-talets andra hälft, fanér i idegran, topp med grön skinnskiva, beslag och detaljer i mässing, delbart till 3 dlr, höjd ca 76, 153x90 cm
Slitage, repor och märken förekommer
886026
2021-03-09