Muminfiguriner

Muminfiguriner
Muminfiguriner
Muminfiguriner
Muminfiguriner
Muminfiguriner
Muminfiguriner
Muminfiguriner
Muminfiguriner

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURINER, 4 st., stengods, muminfigurer, bl.a. muminpappa, muminmamma, snorkfröken, osignerade, höjd 4,5-6 cm

Naggade

886028

2021-03-07