Nadeza Streltsova oljemålning

Nadeza Streltsova oljemålning
Nadeza Streltsova oljemålning
Nadeza Streltsova oljemålning
Nadeza Streltsova oljemålning
Nadeza Streltsova oljemålning
Nadeza Streltsova oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

NADEZA STRELTSOVA (född 1973), Ung balettdansör, signerad, olja på duk, 40x50 cm

886036

2021-03-09