JONAS BOHLIN, stolar LIV, 2 st
Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JONAS BOHLIN, stolar LIV, 2 st, Jonas Bohlin Design AB, formgivna 1997, svartlackerad metall och sits i svart läder, signerade på undersidan av sitsen J. Bohlin Färgfabriken 1997, höjd 90 cm och sitthöjd ca 49 cm.
Smärre slitage på sitsen
886040
2021-04-18