JONAS BOHLIN, stolar LIV, 2 st

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JONAS BOHLIN, stolar LIV, 2 st, Jonas Bohlin Design AB, formgivna 1997, svartlackerad metall och sits i svart läder, signerade på undersidan av sitsen J. Bohlin Färgfabriken 1997, höjd 90 cm och sitthöjd ca 49 cm.

Smärre slitage på sitsen

886040

2021-04-18