Tallrikar

Tallrikar
Tallrikar
Tallrikar
Tallrikar
Tallrikar
Tallrikar

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

TALLRIKAR (24) Kina, 1700 och 1800-tal, främst familie rose, diameter ca 23 cm

Flera med lagningar, varierande skick för övrigt med sprickor, slitage och nagg

886041

2021-03-11