Åke Westin färglitografi

Åke Westin färglitografi
Åke Westin färglitografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÅKE WESTIN (1939): "Jazzcafe", signerad Åke Westin, HC, färglitografi, bildyta ca 42 x 48 cm

Åke Westin, född 1939 i Stockholm, svensk målare, grafiker, tecknare och formgivare.

886050

2021-03-11