Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ÅKE WESTIN (1939): "Jazzcafe", signerad Åke Westin, HC, färglitografi, bildyta ca 42 x 48 cm
Åke Westin, född 1939 i Stockholm, svensk målare, grafiker, tecknare och formgivare.
886050
2021-03-11
Gör en kostnadsfri värdering här