Soffbord teak

Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1900-talets mitt, teak, med tidningshylla i flätad rotting, höjd ca 55, 120x55 cm

Bruksslitage, skiva med funktfläckar, repor och stötmärken

886054

2021-03-07