Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HALLMÖBEL, 1960-tal, teak, två utdragslådor, höjd ca 50, 82x35 cm
Mindre bruksslitage
886055
2021-03-07
Gör en kostnadsfri värdering här