Bruno Mathsson och Piet Hein bord
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, bord, Fritz Hansen, superellips, skiva i björk, 4 lackerad spännben i stål, etikettmärkt Bruno Mathsson International Värnamo, höjd ca 70, 180x90 cm
Smärre bruksslitage, repor och mindre stötmärken
886060
2021-03-09