Klubbat för:
600 SEK
1 500 SEK
DAVID LARSSON (född 1968): "Abstract 4B", signerad David Larsson och numrerad 18/50, serigrafi, 72 x 72 cm
Ej examinerad ur ram
886062
2021-03-09