David Larsson serigrafi

David Larsson serigrafi
David Larsson serigrafi
David Larsson serigrafi
David Larsson serigrafi

Klubbat för:

600 SEK

1 500 SEK

DAVID LARSSON (född 1968): "Abstract 4B", signerad David Larsson och numrerad 18/50, serigrafi, 72 x 72 cm

Ej examinerad ur ram

886062

2021-03-09