Kaj Bernstone akvarell

Kaj Bernstone akvarell
Kaj Bernstone akvarell

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KAJ BERNSTONE (född 1946): Stockholmsmotiv med Vaxholmsbåtar, signerad, akvarell, ca 38x57 cm

Ej examinerad ur ram

886064

2021-03-09